ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Nevíte si rady? Napište nám

Popis zobrazit více zobrazit méně

Doba výroby: 5 - 10 pracovních dní
Kdo by neznal plecháček. Nesmrtelnou legendu mezi nerozbitnými hrnky. A jak jinak ho ozdobit, než aby byl motiv osobitý a přímo "na tělo" obdarovanému. Pokud si motivem nejste jisti, nebojte se s námi poradit, nebo si vyberte z již připravených motivů.

Vlastnosti:

- Kvalitní smaltovaný hrnek s černým okrajem
- Díky teplotě výpalu přes 700°C je motiv zataven v povrchu
- Garantujeme stálost motivu i při mytí v myčce
- Odolné proti poškrábání
- Při správné péči dlouhá životnost


Péče:

Plecháček je velmi oblíbený pro svou odolnost. Aby dlouho vydržel i vám, dávejte pozor, aby vám neupadl. Především dlažba a tvrdé podlahy mohou při pádu způsobit odštípnutí smaltu, čímž bude následně docházet ke korozi. Mytí v myčce jsme osobně vyzkoušeli a můžeme tak garantovat stálost motivu. Nicméně mycí prostředky do myčky bývají hodně agresivní, a tak je mytí v ruce k plecháčku rozhodně šetrnější. Plecháček nikdy nedávejte do mikrovlnné trouby!


Upozornění:

Jednou z předností všech plecháčků je, že každý kus je jedinečný. Při smaltování plecháčků tradičním postupem občas vznikají drobné kazy smaltu jako maličké černé tečky, nebo bublinky. Což ale v našich očích plecháčkům na kráse neubírá - pravě naopak, činí z každého kousku nezaměnitelný originál. Pokud by vám to přeci jenom vadilo, vyberte si raději z naší nabídky porcelánových hrnečků.


Velikosti:

Na výběr máte různé velikosti od úplně nejmenších, vhodných třeba na espresso, až po pořádné hrnky o objemu přes půl litru. Plecháčky nejsou cejchované - objem jsme změřili naplněním po okraj.

Průměr  Objem 
⌀ 5 cm 90 ml
⌀ 6 cm 150 ml
⌀ 7 cm 250 ml
⌀ 8 cm 370 ml
⌀ 9 cm 500 ml
⌀ 10 cm 750 ml

 

 

 

 

 

 

Plecháček

různé velikosti

Nenahráli jste fotografii

Přihlášení do systému