Nevíte si rady? Napište nám
  • Novinky

Uzavření kanceláře pro osobní objednávky

22. října 2020

Vážení zákazníci,

V souvislosti s aktuálním opatřením vlády jsme opět uzavřeli naši kancelář na adrese J. Š. Baara 23, České Budějovice pro osobní objednávky. Výroba a odesílání objednávek pokračuje bez přerušení. Objednávky prosím provádějte pouze přes e-shop nebo e-mail. Pro osobní vyzvednutí již hotových objednávek nás prosím kontaktujte na tel. 776 369 103.

 


PAMÁTKA ZESNULÝCH 2020

1. října 2020

Vážení zákazníci,

Aktuální výrobní lhůta je 3-4 týdny. Fotokeramiku, kterou si přejete doručit do Památky zesnulých (2.11.) objednávejte prosím již pouze v expresním režimu a to až do 18. října 2020. Po tomto datu již bohužel není výroba do Dušiček z důvodu naplnění výrobní kapacity možná.

 


Výhodnější cena dopravy Balíkovnou

30. června 2020

Vážení zákazníci,

ve spolupráci s Českou poštou jsme pro Vás snížili cenu přepravy pomocí služby Česká pošta – Balík Do balíkovny na 59,- Kč.


Kancelář znovu otevřena pro osobní objednávky

Vážení zákazníci, obchodní partneři,

od 25. května je pro Vás naše kancelář znovu otevřena a i ze strany dopravců se vše vrací takřka k normálu. Prosíme o ohleduplnost a respektování pravidel pro předcházení šíření Covid-19. Prosíme o vstup do kanceláře pouze se zakrytými ústy a nosem. Děkujeme!


Koronavirus – aktuální informace, omezení a opatření

16. března 2020

v souvislosti s usnesením vlády České republiky č. 214 ze dne 15. 3. 2020 o přijetí krizového opatření jsme uzavřeli naši kancelář na adrese J. Š. Baara 23, České Budějovice pro osobní objednávky. Výroba a odesílání objednávek pokračuje bez přerušení. Objednávky prosím provádějte pouze přes e-shop nebo e-mail. Pro osobní vyzvednutí již hotových objednávek nás prosím kontaktujte na tel. 776 369 103.
Snažíme se sledovat aktuální situaci co se týče dopravců a museli jsme DOČASNĚ přistoupit k následujícím opatřením:

  • DOČASNĚ jsme vypnuli možnost dopravy přes ZÁSILKOVKU (velká část poboček je nyní zavřená, další fungují v omezeném provozu pouze pro výdej, tudíž nemůžeme balíčky podat) ZNOVU ODESÍLÁME PŘES ZÁSILKOVNU! Prosím před výběrem pobočky si zkontrolujte, aktuální otevírací dobu pobočky. Velmi často se aktuálně mění. 
  • DOČASNĚ z nařízení dopravce PPL nelze zaslat balíčky na dobírku na Slovensko
  • pokud PPL přistoupí k vypnutí dobírky i pro ČR, budeme zboží zasílat na fakturu s bankovním převodem

Prosíme vás, abyste sledovali náš web a hromadnou e-mailovou komunikaci směrem k vám.


Máme nový web!

Právě jsme spustili nový web a doufáme, že se vám bude líbit. Snažili jsme se, aby byl maximálně přehledný a abyste na něm lehce našli všechny potřebné informace, které potřebujete. Doplnili jsme mnoho informací do článku "Vše o nákupu", naleznete zde odpovědi na nejčastější dotazy ohledně dopravy, doby výroby atd.

Co je nového?

• aktualizován článek  "Vše o nákupu"

zlevnili jsme dopravu přes Zásilkovnu

• přidána možnost dopravy přes Balíkovnu České pošty

• všechny důležité záložky jsou nyní zcela nahoře

přihlášení a přepínaní měny najdete vpravo nahoře (přihlašovací údaje zůstávají stejné)

Důležité!

Všechny vaše přihlašovací údaje zůstávají stejné. Není nutné vytvářet nový účet. Pokud se vám stránka nenačte v pořádku - uvidíte jí rozhozenou apod., mělo by pomoci vymazání cookies. U každého internetového prohlížeče se cookies mažou trošku jinak. Níže naleznete odkaz na ty nejčastější spolu s návodem:

Google Chrome
Mozilla Firefox
Internet Explorer


Přestože jsme přípravám věnovali mnoho času, je samozřejmě možné, že něco nebude fungovat jak má. V tom případě nás prosím neváhejte informovat na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., abychom co nejdříve sjednali nápravu. Uvítáme taktéž jakékoli připomínky či návrhy na vylepšení. 

Přihlášení do systému