Čeština Němčina

 

folded newspaper        NOVINKY


 

14.12.2018
Vánoční otevírací doba

Od 20. 12. 2018 do 6. 1. 2018 budeme mít zavřeno.

V tomto roce Vám budeme naposledy k dispozici 19. 12. 2018 a znovu plní sil se na Vaše objednávky vrhneme po Novém roce. Děkujeme Vám za důvěru a budeme se těšit na další objednávky.

Přejeme klidné prožití svátků vánočních a jen to nejlepší do nového roku 2019.


Aktualizované objednávkové formuláře

Informace níže jsou určeny především stálým zákazníkům, kteří nevyužívají k objednávkám náš e-shop. Jelikož při e-mailových a poštovních objednávkách jsou často informace nekompletní nebo nejasné, je nutná zdlouhavá komunikace, celá zakázka se pozdrží a někdy bohužel končí reklamací. Toho bychom se chtěli do budoucna vyvarovat. Proto v souborech ke stažení naleznete aktualizované objednávkové listy, které lze použít jak při objednávkách zasílaných klasickou poštou, tak i pro e-mailové objednávky.

Jedná se o vyplnitelný a uložitelný pdf formulář, který jednoduše otevřete v programu Adobe Reader (program zdarma ke stažení zde: https://get.adobe.com/cz/reader/). Snažili jsme se maximálně zachovat původní podobu objednávkového listu, ale zároveň došlo i k rozšíření o určitá pole.

Formulář je ve formátu A4 na šířku a nachází se na něm 2 objednávkové listy, nebo ve formátu A5 s jedním formulářem. Formát A4 se dvěma objednávkami jsme zvolili z praktických důvodů a také proto, že chce šetřit naše lesy a využít celý papír.

Máte dvě možnosti jeho vyplnění:

 1. Předvyplňte si prosím elektronicky kompletně hlavičku, především pak nezapomeňte na fakturační údaje, způsob dodání a adresu pro dodání (někteří z vás mají více poboček atd.). Formulář s vyplněnými údaji lze uložit kamkoli ve vašem počítači. Zbytek ponechte prázdný a formulář si následně vytiskněte v počtu v jakém potřebujete (při tisku prosím v nastavení zkontrolujte že tisknete na šířku). Následně můžete při příchodu zákazníka formulář ručně vyplnit a společně s fotografií nám ho zaslat poštou.

 2. Druhý způsob zahrnuje vyplnění celé objednávky na počítači, její uložení a následné zaslání společně s fotografií jako příloha Vašeho emailu. Takto vyplněné objednávky si samozřejmě můžete archivovat, či tisknout, a mít tak o nich přehled.

Pole datum přijetí a Objednávka č. slouží pro naší evidenci, a nelze je proto vyplnit.

Doufáme, že s novými objednávkovými listy nebudete mít problém. Snažili jsme se, aby pro Vás byly jasné a přehledné, a usnadnili Vám, možností elektronického předvyplnění, část práce. Pokud byste měli k objednávkovým listům jakékoli dotazy či připomínky, napište nám.

 

 


18.12.2017 
Vánoční otevírací doba

Od 20. 12. 2017 do 1. 1. 2018 budeme mít zavřeno.

V tomto roce Vám budeme naposledy k dispozici 19. 12. 2017 a znovu se uvidíme až po Novém roce. Děkujeme Vám za důvěru a budeme se těšit na další objednávky. Přejeme klidné prožití svátků vánočních a jen to nejlepší do nového roku 2018.


Už známe výherce hrnečku

Hrneček Big našel svého majitele a my vám musíme ukázat, jaký krásný motiv jeho nový majitel zvolil. Ještě jednou gratulujeme a doufáme, že bude hrneček dobře sloužit. 

25440183 2179138212111818 7727653867229991243 o


Soutež

Soutěžte s námi na facebooku a instagramu o hrneček Big s vlastním motivem. Soutěž trvá do 13. 12. 2017

soutěž


13.11.2017 
DÁRKOVÉ PŘEDMĚTY S VLASTNÍM POTISKEM (I NA FACEBOOKU)

 • Obnovili jsme výrobu dárkových předmětů s vlastním potiskem, zařadili jsme do nabídky nové hrnečky moderních tvarů a velkých objemů, plecháčky a také porcelánové misky pro zvířata. Vše naleznete v kategorii DÁRKOVÉ PŘEDMĚTY S VLASTNÍM POTISKEM

 • NOVĚ nás naleznete také na facebooku, kde se objeví soutěže o různé dárkové předměty, slevové kupony a více fotografií hotových výrobků

 hrnek TOMÁŠsmaltovany hrnek bez dekoruMiska pessmalt destička


08.11.2017 
LUCERNY A VÁZY NA HROBY

 vaza nerez

 • Nově jsme do sortimentu zařadili také lucerny a vázy na hroby.
  Nabídku naleznete zde: Vázy a lucerny

 

 


  29.08.2017 
PŘIPRAVUJEME REÁLNÉ FOTOGRAFIE SMALTŮ, SKLA A MINIATUR

 • V nejbližší době nafotíme reálné fotografie smaltů a skla a přídáme je jako produktové fotografie k výrobkům. Nezapomeňte, že na na vše můžeme umístit jakýkoli motiv si přejete. Vždy si můžete objednat i náhled a vše při následné komunikaci vyladíme do posledního detailu k Vaší spokojenosti.

smalt vzor

                                                            


27.08.2017
MOŽNOST NAHRÁT DVĚ FOTOGRAFIE

 • Nově jsme do e-shopu přidali možnost nahrát dvě fotografie k objednávce. Dvě fotografie různých osob nahrávejte pouze, pokud si je přejete umístit společně na jednu fotokeramiku, tzn. "přidání osoby". Nebo u produktu "kniha" - kdy si přejete dát na každou stránku jinou osobu.

                                                            stoj sirka721 čb


 

24.08.2017 
VYSVĚTLIVKY U GRAFICKÝCH ÚPRAV

 • Pro snazší porozumění všem grafickým úpravám jsme v e-shopu přidali vysvětlivky, které by Vám měli pomoci při výběru, zda danou úpravu chcete či ne. Stačí pouze najet myší na název a vysvětlivka se zobrazí.

ukázka vysvětlivek 


11.07.2017
NOVÉ FOTOGRAFIE  

 • Postupně se snažíme doplnit ke všem výrobkům aktualizované fotografie ve vysoké kvalitě. Prozatím je aktualizována velká část porcelánových doplňků na hroby. Jakmile budou skladem další, určitě je pro Vás nafotíme. V popisu produktů nyní naleznete i rozdíl mezi provedením bisquit a glazura a pokud je výrobek nabízen v obou variantách, tak jsou obě i nafoceny.

dsc 5797dsc 6019dsc 6120


14.04.2017
VŠE O NÁKUPU

 • V horním levém menu se nově objevila záložka VŠE O NÁKUPU. Snažili jsme se pro Vás shromáždit maximum informací, na které se ptáte, a které vám pomohou při objednávce, např. návod ke skenování fotografií. Vše o platbě dopravě a dodací lhůtě, ukázky grafických úprav, písma, barevných provedení a ukázky ratolestí. To vše nově naleznete na našich stránkách, pokud by vám přecijenom něco chybělo, neváhejte nám napsat.

vse o nakupu


03.02.2017
KATALOG 2017

katalog2017foto

 • Do nového katalogu 2017 jsme zároveň vložili i katalog vzorů. Prosíme ty z Vás, kteří objednávají dle vzorů, aby vzali v potaz, že se v novém katalogu mění jejich označení. Katalog je k dostání jak v papírové podobě, tak i ke stažení.

 

Pokud byste chtěli na prodejnu i reálné vzory fotokeramiky, napište nám prosím Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., rádi Vám vzorky zašleme.

 

 

Kontakt

+420 776 369 103
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kde nás najdete

J. Š. Baara 23
370 01 České Budějovice
Česká republika

Otevírací hodiny

Pondělí - Pátek
8:30 - 16:00
Víkendy a svátky
zavřeno