Čeština Němčina

Grafické úpravy ikona Grafické úpravy

 

Změna pozadí

- nevhodné pozadí je nahrazeno pozadím jiným podle přání kupujícího. Pokud kupující nestanoví jednoznačně požadavek na barvu a provedení změny pozadí, ponechává tuto úpravu na rozhodnutí prodávajícího.

zmena pozadi


 

Odstranění razítka

– je odstraněno razítko z průkazové fotografie. Zasahuje-li razítko do obličeje a vlasů je tato úprava považována za rekonstrukci poškozeného snímku.

odstr razitka


 

Retuš vad

– odstranění jednotlivých vad snímku, které nelze odstranit při základním zpracování fotografie, jako jsou např. jednotlivá větší prasklina či rýha, větší smítka, průpis ze zadní strany snímku atd. Pokud se takové vady na snímku nevyskytují jednotlivě, nýbrž ve větším množství, případně zasahují–li významně do obličeje portrétované osoby, jedná se již o rekonstrukci poškozeného snímku.

retuš vad


Odstranění osob/y

– jsou odstraněny osoby a předměty, které nejsou na výsledné fotokeramice žádoucí. Kupující je povinen jednoznačně určit které osoby, či předměty mají být ze snímku odstraněny.

odstr osob


 

Úprava poprsí

– je přidáno poprsí osobě na fotografii v případě, že na snímku je pouze hlava a je požadována fotokeramika i s poprsím, nebo to požadovaný tvar fotokeramiky vyžaduje (např. obdélník).

uprava poprsi


 

Přidání osoby

 – osoby ze samostatných snímků, nebo z různých částí jednoho snímku, jsou zakomponovány na jeden snímek pokud možno tak, jako kdyby byly fotografovány spolu. Je při tom upravena velikost postav, úprava pozadí, otočení části snímku atd. Prodávající je povinen stanovit umístění osob na snímku. Pokud tak neučiní, ponechává toto rozhodnutí na úvaze prodávajícího.

prid osob


 

Fotografie s textem

 – fotokeramiku lze doplnit libovolným textem zhotoveným v jakékoliv barvě a jakýmkoliv typem písma. Text je zpoplatněn zvlášť. Požadovaný text napište čitelně do objednávky. Za chybně udaný text nebo data nenese prodávající odpověnost.

foto text


 

Kolorování

– z černobílého snímku je zhotoven barevný. Je nutno dodat základní barevný popis osoby, zejména barvu vlasů, očí, pleti a oblečení.

kolorovani


 

Oprava poškozeného snímku

– oprava velmi poškozeného snímku, např. retuš ochranných prvků průkazových fotografií, silného poškrábání, přehybů, doplnění chybějících částí snímku atd.

posk snimek

rozbita

Kontakt

+420 776 369 103
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kde nás najdete

J. Š. Baara 23
370 01 České Budějovice
Česká republika

Otevírací hodiny

Pondělí - Pátek
8:30 - 16:00
Víkendy a svátky
zavřeno